Gizli Paket Olarak Gönderilebilir Mi

Kolay gelsin yeşil kahve almak istiyorumda yalnız bu ürünü gönderince benden başka kimsenin almaması gerekir. Yani ailemin öğrenmesini istemiyorum bunun garantisini verebilir misiniz bana ona göre siparişimi vereceğim. Sizden bilgi beklemekteyim teşekkür ederim şimdiden.

Cevap: Nisa gül hanım bu şekilde teslimat istiyorsanız sipariş verdiğiniz zaman müşteri temsilcisine konuyu bildirin. Onlarda bu şekilde kargoya bilgi versin bu şekilde istediğiniz gibi teslimat sizlere sağlanır. Bunu kesinlikle müşteri temsilcisine bildirmezseniz ailenizden birinede teslim edilebilir.

Nisagül - BOLU

Yeşil Kahve İçeceği mi Hap mı?

Merhaba bu yeşil kahveden denemek istiyorum fakat piyasada hep kapsül olanı var hemde toz kahve şeklinde olanı var İkisi arasında kaldım. Hangisini alsam bilemedim acaba. Aranızda deneyen varsa yorum yapabilir mi acaba. AÇıkçası kahve şeklindeki bana daha güvenilir geliyor. Çünkü bildiğimiz gibi kapsüller geçmiş dönemlerde dilimizi yaktı baya ve bu yüzden korkuyorum lütfen deneyen varsa bana bu konuda öneride bulanabilir mi? Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim. Herkese iyi günler dilerim.

Rüzgar - ANKARA

Yeşil Kahve Radyo Reklamı

Merhaba ben ibrahim, Bugün işe aracımla giderken yeşil kahve radyo reklamını duydum seyahat halinde. Adamlar gayet iyi anlatmış bu ürünü. Bana da baya bir cazip geldi almak. 5 kutusu bu siteden daha pahalıya satılıyordu. 5 kutu sanırım 190 gibi bir şeydi. Burada ise 169 liraya satılıyor. En azından burada sabit numara ve fatura var sonuçta radyoda güvenilir olabilir fakat bir sorun olduğunda tekrar aradığımda hatları sürekli yoğun olup ulaşamama endişesinden bu siteden sipariş vermeyi düşünüyorum. Yeşil kahve radyo reklamındaki markanın ismini duymadım ama internete baktığımda hep burda satılan coffeefit markalı ürün var.

İbrahim Gül - İSTANBUL

Yeşil Kahve Aktarcılarda Var Mı

Merhaba gümüşhanede oturmaktayım. Buradaki aktarlarda yeşil kahveyi bulamadım. Acaba yeşil kahve aktarcılarda var mı? Yoksa nasıl temin edebilirim bu konu hakkında bilgi verebilir misiniz? Aktar dışındaki yerlerde olur yani elden alabileceğim bir yer olursa benim için daha iyi olur.

Cevap: Merhaba yeşil kahve ürünü bazı aktar ya da eczanelerde satılmakta çünkü kullanıcıların bazıları buralardan temin ettiklerini bizlere iletmektedirler. Bulamadıysanız bizi arayarak ta yeşil kahve siparişinizi verebilirsiniz. Yeşil kahve sitemizde yüzde yüz orjinal olarak satılmaktadır. Bir telefon etmeniz yeterli olacaktır sipariş vermeniz için.

Berrin Sulak - GÜMÜŞHANE

Yeşil Kahve Facebook Reklamını Gördüm

İşlerden dolayı internete çok az takılıyorum. Geçenlerde oyun oynamak için facebook hesabıma girdim. Yeşil kahve facebook reklamlarını gördüm. Tıklayınca mehmet özden bir çok ünlü uzmana kadar bu kahvenin içilmesi insana katkıda bulunabileceği yazıyordu. Kahveyi pek tüketmem ama bu kadar popüler olan bir şeyi en azından denemek istiyorum. Bu yüzden bir adet satın alarak denemeye başlayacağım. Beğenirsem tekrar sipariş veririm. Bu sitede özellikle ürünün orjinal olduğuna dair garanti verdikleri için bu site üzerinden sipariş etmeyi tercih ettim. Birde kapıda ödeme ile alabilmem daha da bu siteden almam için beni ikna etti.

Belgin - TRABZON

Yeşil Kahve Bayilik

Merhaba Aksaray ilinde aktar dükkanım var ve aktarcılık yapmaktayım. Son bir iki haftadır müşterilerim sürekli yeşil kahveyi sormakta bana. Yeşil kahve bayilik veriyorsanız sizden ürünü toptan olarak satın almak istiyorum. Bana 100 adet için fiyat verebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Cevap: Münevver hanım toptan satış fiyatı için lütfen bizi arayınız. Yada sipariş formlarından birini doldurarak size dönmemizi sağlayabilirsiniz. İrtibat numaramız üst resimde yer almaktadır. Fiyatlarımızda sizin için uygunsa sizle çalışmaktan memnun oluruz. Bizimle iletişime geçiniz. Müşteri temsilcilerimiz size yardımcı olacaktır. İyi günler dileriz.

Münevver Dinç - AKSARAY

Yeşil Kahve Nerede Satılır

Ben bartında yaşıyorum. İnternette her yerde yeşil kahveden söz ediliyor. Yeşil kahve nerede satılır Bartın da yardımcı olabilir misiniz? Ayrıyeten yok ise nasıl temin edebilirim bu konuda yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum.

Cevap: Yeşil kahve şu an için dükkanlarda, marketlerde, aktarlarda veya çoğu eczanede satılmamaktadır. Sadece internet siteleri aracılığı ile temin edebilirsiniz. İsterseniz bizi arayarak yada sipariş formu doldurarak yeşil kahve siparişinizi verebilirsiniz. En geç 2 gün içinde elinizde olmuş olur. Ayrıca ürünün ödemesini kapıda ödeyebilirsiniz. Sitemiz ürünün orjinallik garantisini sizlere vermektedir. Umarız yeşil kahve nerede satılır ile ilgili sorunuza tam olarak cevap verebilmişizdir. İyi günler dileriz.
Yeşil Kahve Resmi Sitesi

Ecrin Metin - BARTIN

Yeşil Kahvenin Yan Etkisi Var mıdır?

Üstad yeşil kahve almak istiyorum fakat merak ettiğim herhangi bir yan etkisi var mıdır? Varsa nelerdir öğrenebilir miyim?

Cevap: Merhaba kafeine karşı alerjisi olanlar yada doktor tarafından kafeinin yasaklandığı kişilere kullanmalarını önermiyoruz. Ayrıca günde 2-3 bardak üzeri içimleride tavsiye etmiyoruz. Bunun dışında ürünün şimdiye kadar görülmüş herhangi bir yan etkisi yoktur. Diğer uyarılarımız ise 16 yaşından küçüklerin ürününü kullanmamaları gereği yönünde ve kahveyi kullandıktan sonra tekrar sıkıca kutusunu ya da kavanozunu kapatmanız yönündedir.

Sıraç Nurlu - SAKARYA

Hap Şeklinde Midir?

Merhaba özellikle geçen senelerde zayıflamaya yönelik hapların insanlar üzerinde olumsuz görüşler bıraktığı bilinmektedir. Bu yüzden ürün ile ilgili öğrenmek istediğim yeşil kahve hap şeklinde mi yoksa başka bir şekildemi? Hap ise hiç bir zaman kullanmayı düşünmüyorum buna göre karar vereceğim. Saygılarımla

Cevap: Sayın ziyaretçimiz sitemizde satılan yeşil kahve ürünü hap veya kapsül tarzında değil toz şeklindedir. Hani marketlerde satılmakta olan nescafe tarzı tozlaştırılmış bir şekilde paketlenmiştir. Bu yüzden satın almak isterseniz ürünün hap olmadığını sizlere bildiririz.

Derya - KAYSERİ

Ücretsiz Kargo

Yaklaşık 1-2 haftadır yeşil kahveyi satın almayı düşünüyorum. Araştırdım hem fiyat yönünden hem kampanya yönünden bu siteden almak istiyorum. Bir çok site 57 den satarken bu site 49 liradan satıyor. Ayrıca 2 ve üzeri yeşil kahve alımlarında kargo ücretsiz olarak gönderiyor. Fiyat ve kargo ücretinden dolayı birkaç gün içinde 2 adet sipariş vereceğim inşallah.rnBir deneyelim bakalım en çok korktuğum şey tadı nasıl bilmiyorum. Umarım içilebilecek gibi bir tadı var yoksa şurup niyetine içecez artık :)

Muharrem - ARDAHAN