Cafeslim Kullanımı

Cafeslim Kullanımı
Cafeslim kahve kullanımı herkesin her zaman ailesiyle birlikte içtiği türk kahvesi yapımına benzemektedir.
Öncelikle cezveye su koyularak, ardından 1-2 tatlı kaşığı (kaç kişilik yapılacağına bağlı) yeşil kahve koyunuz ardından isteğe bağlı şeker ilave ederek hafif karıştırırarak kısık ateşte pişiriniz. Su kaynayınca ateşi söndürüp kahvenizi afiyet ile içebilirsiniz. İşte cafeslim kullanımı bu kadar basittir. Bunu sabahları kahvaltı etmeden yarım saat önce aç karnına tüketmeniz gerekmektedir.

Paket içerisinde aynı zamanda sizlere gündüz ve gece çayları gönderilmektedir. Gündüz çayı her gün sabah yemekten 15 dakika sonra kullanılır. Gece çayı ise 2 günde bir yatmadan yarım saat önce kullanılmalıdır.

Yeşil kahvenin şimdiye kadar görülmüş bir yan etkisi yoktur. Kahveye alerjisi olanlar tüketmemelidir. Beklenmedik bir durum görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Ürün ilaç değildir. Cafeslim kahve ile ilgili daha detaylı bilgi için lütfen anasayfamızı ziyaret ediniz. Sitemizde yüzde yüz orjinallik garantisi ile satılmaktadır.

Ayrıca hamile bayanlar ve emziren annelerin ürünü kullanmaları önerilmemektedir.

Cafeslim Kullanımı” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>